• جمعه 01 فروردین 1399, 14:03
  • کد محتوا:3151
طرح ویژه بازرسی اصناف اصفهان در نوروز انجام می شود

مدیر بازرسی و نظارت اتاق اصناف اصفهان از اجرای طرح ویژه بازرسی واحدهای صنفی بازار اصفهان در ایام عید نوروز خبر داد.

جواد محمدی فشارکی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا اظهار کرد: طرح ویژه بازرسی و نظارت اتاق اصناف اصفهان از واحدهای صنفی بازار از ۲۵ بهمن ماه سال جاری آغاز شده و ۸۷ بازرس دائم و ۲۴۲ بازرس افتخاری در این طرح مشارکت دارند.

وی افزود: طرح بازرسی از واحدهای صنفی از ساعت هشت صبح تا ۱۰ شب برقرار است، حتی امروز یکم فروردین ماه نیز متوقف نمی‌شود؛ برخی از کالاها همچون کیف، کفش، پوشاک و کالاهای اساسی مورد نیاز در ایام نوروز مشمول طرح ویژه بازرسی است و بازرسان اتاق اصناف اصفهان تمرکز بیشتری بر واحدهای صنفی عرضه کننده این موارد خواهند داشت.

مدیر بازرسی و نظارت اتاق اصناف اصفهان با بیان اینکه نظارت ویژه‌ای بر واحدهای صنفی که در ایام نوروز، مردم ارتباط بیشتری با آنها دارند اعمال کرده‌ایم، تصریح کرد: البته این واحدهای صنفی در اولویت ما هستند و این اولویت به معنای نبود نظارت و بازرسی بر دیگر واحدهای صنفی ارائه کننده کالا و خدمات همچون گذشته نیست.

محمدی فشارکی اضافه کرد: یک دفتر بازرسی نیز برای پیگیری و نظارت بر تخلفات واحدهای صنفی میدان نقش جهان از ۱۵ اسفندماه در این میدان مستقر شده و شهروندان در صورت مشاهده تخلف در بازار می‌توانند با شماره تلفن‌های ۳۲۳۵۲۰۱۲ یا ۳۲۳۵۲۰۱۳ تماس بگیرند همچنین شماره تلفن پیامکی ۰۹۱۴۰۴۰۳۰۳۹ نیز برای ارسال پیام کوتاه در اختیار شهروندان است.