• چهارشنبه 14 فروردین 1398 19:48

مدیر طرح ساماندهی ناژوان گفت: از ۲۸ اسفندماه ۱۳۹۷ تا پایان روز یازدهم فروردین ماه ۱۳۹۸، ۳۴۰ هزار نفر از مراکز گردشگری ناژوان دیدن کرده اند.

حسن شفیعی اظهار کرد: از روز ۲۸ اسفندماه ۱۳۹۷ تا پایان روز یازدهم فروردین ماه۱۳۹۸، ۳۴۰ هزار نفر از مراکز گردشگری ناژوان شامل باغ پرندگان، باغ خزندگان، باغ پروانه ها، موزه صدف ها و تله سیژ دیدن کردند.

وی افزود: تعداد بازدیدکنندگان از فضای پارک، جاده سلامت و برنامه‌های فرهنگی، تفریحی و ورزشی مجموعه ناژوان قطعا بیشتر از این تعداد بوده است اما ارائه آمار تنها از مکان های گردشگری به دلیل فروش بلیط وجود داشته و بر مبنای آن ۳۴۰ هزار نفر بازدید کننده از مراکز گردشگری تا روز ۱۱ فروردین ماه گزارش شده است.

مدیر طرح ساماندهی ناژوان گفت: از بین مکان های گردشگری ناژوان، باغ پرندگان بیشترین تعداد بازدید کننده را به خود اختصاص داده است؛ سه ایستگاه تحویل دوچرخه نیز در سطح مجموعه تفریحی ناژوان است و مردم نیز استقبال بسیار خوبی برای دریافت دوچرخه داشته اند.

شفیعی خاطرنشان کرد: از ابتدای تعطیلات استقبال خوبی از مراکز گردشگری این مجموعه شد اما به دلیل بارندگی در سایر استان ها و هشدارهایی مبنی بر طغیان رودخانه، تعداد بازدیدکنندگان نسبت به مدت مشابه پارسال ۱۰ تا ۲۰ درصد کاهش پیدا کرد.